JoeMaxovo

* Joe slaví a sportuje - slavně i neslavně

Vydáno dne 19. 03. 2009 (2191 přečtení)

Ráno mi Lotrinka připravila báječné probuzení. Je mi jasné, na co asi teď myslíte, ale bylo to trochu jinak: Popřála mi dobré ráno a vzápětí blahopřála k svátku a na postel postavila ručně malovaný hrnek se slonem, naditý čokoládou. Večer pak připravovala hostinu, zatímco já se oddával sportovním aktivitám.

Usmyslel jsem si totiž, že všechny kolegyně a kolegu vezmu odpoledne na bowling a tak se i stalo. Po čtvrté hodině jsme zavřeli firmu a odebrali se do nedalekého Bowling Centra Štěrboholy, kterýžto podnik velice doporučuji vzhledem k příjemnému personálu, pěknému prostředí a výbornému kuželkářskému zázemí :o) Rozdělili jsme se do dvou družstev po 4 hráčích, přičemž já jsem hrál se servisákem Petrem a kolegyněmi Jitkou a Terkou. Druhou skupinu tvořila účetní Jarka, asistentka Poli, její syn a jeho kamarád. Původní idea byla ta, že vítězové obou skupin se utkají ve velkém finále o cenu, ale vzhledem k časové tísni jsme program museli zkrátit a vítězem se měl stát ten, kdo nahraje během dvou kol nejvíc bodů.

První kolo se mi vůbec nepovedlo, skončil jsem s pouhými 78 body až třetí, lepší byl dokonce i Petr, který byl na bowlingu vůbec poprvé :-D Suverénem naší party byla Jitka, která je dokonce přebornicí Ostravska či čeho :o) Ve druhém kole mi to ale začalo konečně padat, dokonce se mi vedlo druhými pokusy vyčistit dráhu od kuželek úplně. Nakonec se stalo něco neuvěřitelného: V poslední směně jsem hodil tři striky za sebou a naprosto nečekaně vyhrál výkonem 142 bodů a celkovým skóre 220! Jitka i přes dvě bravurní vyrovnaná kola zaostala o pět bodíků. Odměnou pro vítěze byla metr dlouhá čokoládová bonboniéra, kterou mám zatím uloženou na bezpečném místě :o)

Z bowlingu jsem šupajdil po hradecké dálnici směr Milovice, protože už v sedm začínal náš třetí zápas v tamní malofotbalové lize. Postavil jsem se do brány proti Staré Gardě a favoritům jsme znepříjemnili zážitek gólem pár minut po úvodním hvizdu. Vedení nám vydrželo až do přestávky a kus druhého poločasu, teprve snad ve 30. minutě mě střelou k tyči propálil jeden ze soupeřových útočníků. Bohužel se nám nějak z kopaček vytratila lehkost první půle, o pár minut později jsme dostali gól druhý (mno, dostal jsem potupné jesle) a dvě minuty před koncem, když jsme sahali po vyrovnání, neuhlídali jsme jednoho hráče po rohu soupeře a zápas tak skončil 1:3. Mezitím jsem předvedl několik asi dobrých zákroků, :o) když kluci v šatně pravili, že za výsledek můžeme být rádi a že jsem chytil dalších šest gólů. Mno, aspoň trochu útěchy.

A večer jsem skočil do sprchy, Lotrinka mezitím připravila slavnostní tabuli a pak už jsme se uvelebili s chlebíčky, jednohubkami a friscem u stařičkého filmu "Země odkud přicházím". A pak usnuli...

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: JoeMax

Novinky
18.04.2010: Blbá sopka!
Kvůli zrušeným letům si musíme pobyt v NY prodloužit o týden, první volný spoj do EU je 25.4. :(

14.04.2010: Jsme v New Yorku!
Zdárně jsme přistáli, ubytovali se a teď vyrážíme na sváču a do města. Večer (je tu teprv 15:54) napíšeme víc!

11.05.2009: resisTrance vol.6:
Nový DJ set v žánru trance/ progressive ke stažení v sekci Download! Šesté pokračování série resisTrance je tentokrát tvrdší a dupavější, tak přeji příjemný poslech :)

11.01.2009: AC Žíznivci
vybojovali v zimním Exit Fortuna Cupu fantastické třetí místo! :o)

01.01.2009: Omlouváme se
předem za možný krátkodobý výpadek kolem 2.-5. ledna kvůli údržbě serveru.

01.01.2009: Joe & Lotrinka
přejí všem návštěvníkům hodně štěstí do roku 2009 :o)

16.11.2008: Ze sportu:
Milovičtí fotbalisté mají po několika dvouciferných vítězstvích po půlce sezóny jasně nakročeno do I.A třídy, s náskokem 12 bodů jasně vedou tabulku. Benátečtí hokejisté se zuby nehty drží v 1. lize, jsou mezi 16 týmy na 14. místě. Uvidíme, jak se povede novému kouči...

28.07.2008: Nejezděte
se koupat na Sadskou. My si pak nemáme kam lehnout :-D

05.07.2008: Jedeme na
dovču, takže o nás nějaký čas neuslyšíte, ale zato pak přineseme novou fotogalerii z hor a doženeme článkový deficit :o) J&L

23.06.2008: Plný počet
získaly Milovice z posledních dvou ligových zápasů, na jejich setrvání v okresním přeboru už to ale nic nezměnilo. Na hřišti jsem s foťákem chyběl, zmohl mě Francinův ležák :-D